Yusuf YEŞİLKAYA

yusuf yeşilkaya

 

 

     1971 yılında Kayseri -Yahyalı’da doğdu.
     1996 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. Okan Üniversitesi SBE’de Yüksek Lisansını tamamlayarak Eğitim Yönetimi Uzmanı Unvanını aldı.
    Üniversite öğrenciliği yıllarında ulusal basında (İHA) muhabirlik yaptı. Birçok ulusal ve yerel gazete ve dergide makale ve haberleri yayımlandı.
    Bolu Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen İkinci ve Altıncı Gazetecilik Başarı Ödülleri Yarışmasında, Güncel Yazılar ve Röportaj dallarında birincilik ödüllerini aldı.
    Öğrencilik yıllarından beri kişisel gelişimle ilgilenen Yusuf YEŞİLKAYA, yurt içinde ve yurt dışında birçok seminer ve eğitim programına katıldı. INLPTA tarafından geçerliliği olan NLP Master Practitioner unvanına sahiptir. Resmi ve özel kurumlarla, sivil toplum kuruluşlarına, “Etkili İletişim Becerileri”, “Aile İçi İletişim”, “Ekip Motivasyonu ve İletişim”, “Mutlu Aile Başarılı Çocuk” ve “Başarı ve Motivasyon” konulu seminerler vermektedir.
    Yurtiçinde ve yurt dışında üç yüzden fazla konferans veren Yusuf YEŞİLKAYA’nın, Akis Kitap’tan yayınlanmış, “Bedel Ödemeden Asla” , Yüreğin Gücü”, “Gönülden İste Yeter” ve “Adı Aşk Olsun” isimli dört kitabı bulunmaktadır.
    Yusuf Yeşilkaya, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

You may also like

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir